Found a fab picture on your travels, but your hand is too shaky to snap it with the smartphone? Just take our 2-in-1 mini stand with you! The combo of stand and selfie stick ensures wobble-free selfies and pictures, and even fits in trouser and jacket pockets.
Espelho integrado para tirar selfies com a câmara frontal num ângulo perfeito
O “self monopod” integrado adequa-se de forma óptima para gravações desportivas e de acção, por ex., filmar-se a si mesmo durante o ski
| Variante | Black |
| Rosca/Ligação | Smartphone holder |
| Cabeça de Tripé | No |
| Carga Máx. | 302 g |
| Material | Plástico |
| Pega de Mão | None |
| Perna de Tripé | 1 peça |
| Tipo | Mini Tripod |
| Min. Height - Max. Height | 10 -20 cm |
| Peso | 87 g |
| Recommended Use | Smartphone |
| Uso | Photo |
A Go-Pro can also be attached using the original GoPro screw.