The scene perfectly lit for a smartphone video - that does well on Instagram. With our handle for the smartphone, not only can videos and pictures be created without wobbling, but also professionally accompanied by sound, lighting, etc. thanks to special connection options.
3 uniões roscadas de ¼“ adicionais para vídeos profissionais, para montagem em tripés e 2 encaixes adicionais para acessórios, como, por exemplo, luzes LED e microfone
| Cor | Black |
| Variante | Black |
| Carga Máx. | 0,300 kg |
| Fixação | Tripod Thread 1/4" |
| Material | Plástico |
| Modelo | Tripod-Mobile Phone-Holder |
| Montagem | Mola |
| Altura | 131 cm |
| Device Width of | 4.8 cm |
| Device Width up to | 10,5 cm |
| Largura | 250 cm |
| Peso | 273 g |
| Profundidade | 58 cm |
| Apropriado para | Smartphone |