Cutting machine for paper, photos and films: ideal for design, art and DIY projects or the office
| Linha | Easy Cut |
| Includes electronics | Não |
| Comprimento de Corte | 321 mm |
| Espessura de Corte | 0,5 mm |
| Material | Plástico |
| Modelo | Slitter |
| W x H x L | 18,5 x 6,5 x 43,8 cm |
| Formato da Folha | A 4, DIN A5, DIN A6 |
| Peso | 460 g |