When you’re on the move with your camera equipment, on a trek or a long outing, it’s much easier to carry your gear around on your back. No need to leave any equipment behind when you’re searching for the perfect shot. It even has room for provisions to make the wait a bit sweeter.
Faça do velho algo novo: Os tecidos interior e exterior deste produto são feitos de 100 % poliéster reciclado comprovado
| Cor | Cinzento |
| Linha | Terra |
| Variante | Cinzento |
| Equipamento | Front Pocket |
| Extra | Rain hood |
| inside material | Recycled Polyester (R-PET) |
| Material | Recycled Polyester (R-PET) |
| Modelo | Backpack with Tablet Compartment |
| Width x Height x Depth | 27 x 42 x 23 cm |
| Inside Dimensions W x D x H | 22 x 13,5 x 22 cm |
| Peso | 750 g |
| Size Code | 141 |
| Volume | 13 l |
| Apropriado para | Photo |
| Gender | Unisex |
| Tamanho do Portátil | 32,77 cm (12,9") |