Backpack for the ergonomic, comfortable transport and secure protection of camera gear with a tablet PC
| Cor | Black |
| Linha | Ohio |
| Variante | Black, Red |
| Equipamento | Adjustable, Ergonomic Shoulder Straps |
| Extra | Rain hood |
| inside material | Poliéster |
| Material | Recycled Polyester (R-PET) |
| Modelo | Backpack with Tablet Compartment |
| Width x Height x Depth | 33 x 48 x 20 cm |
| Inside Dimensions W x D x H | 27 x 12 x 34 cm |
| Peso | 950 g |
| Size Code | 190 |
| Volume | 12 l |
| Apropriado para | Photo |
| Gender | Unisex |
| Tamanho do Portátil | 32,77 cm (12,9") |