Backpack for ergonomic and easy transportation as well as for secure protection of camera equipment including a tablet PC
| Cor | Black |
| Linha | Miami |
| Variante | Black |
| Extra | Rain hood |
| inside material | Poliéster |
| Material | Poliéster |
| Modelo | Backpack with Tablet Compartment |
| Inside Dimensions W x D x H | 22 x 10 x 24 cm |
| Peso | 600 g |
| Size Code | 150 |
| Volume | 5 l |
| Apropriado para | Photo |
| Gender | Unisex |
| Tamanho do Portátil | 25,91 cm [10,2"] |