For you, it has to be vinyl, right? But where to put these priceless collector's pieces? In the aluminium case, the records are tidily arranged and perfectly protected from dust. So you can enjoy the sounds of granny's 1950s hits and your current favourite band for a long time to come.
| Cor | Black |
| Variante | Black |
| Material | Acrylnitril-Butadien-Styrol (ABS), Alumínio, Poliéster |
| Quantidade de Discos | 50 |
| Altura Exterior | 36 cm |
| Largura Exterior | 33,5 cm |
| Profundidade Exterior | 21,3 cm |
| Apropriado para | Disc |
LP protective sleeves are not included in the extent of delivery.