Directly in view: the compact mobile phone holder for the ventilation grille allows your smartphone sat nav to float freely – exactly where you want it. You can rotate the mobile phone as much as you like, and it stays in place even when rotated 360°.
Adapta-se: adaptação simples e individual ao dispositivo graças ao dispositivo de fixação móvel
Para formato vertical ou horizontal: suporte com rotação a 360° para a orientação ideal do smartphone
Design compacto para uma instalação economizadora de espaço
Adequado para todos os smartphones com capa ou bolsa de proteção
| Cor | Black |
| Variante | Black |
| Carga Máx. | 0,700 kg |
| Material | Plástico |
| Modelo | Car Holder |
| Montagem | Ventilation Grill Attachment |
| Device Width of | 5.5 cm |
| Device Width up to | 8,5 cm |
| Peso | 26 g |
| Apropriado para | Smartphone |